כניסה להורים 

הפקת אירועים פרטיים

אירועים בטבע ובמקומות מיוחדים

9 טיפים לארגון אירוע בטבע
אירועים בטבע מעניקים חוויית חגיגה ייחודית המותאמת במיוחד לאירועים קטנים.
בתקופות האביב והקיץ נערכים אלפי אירועים בטבע.
לתכנן אירוע בצורה עצמאית הוא עניין מסובך, ובמיוחד כאשר מדובר על אירוע בטבע.
במהלך תכנון האירוע תצטרכו לקחת הרבה החלטות לוגיסטיות, החל מהחלטות בנוגע לתפאורת האירוע ועד להחלטות בנוגע לסוג הקייטרינג שיוגש באירוע.
בכדי לסייע לכם לקחת החלטות נכונות יותר במהלך תכנון האירוע שלכם בטבע, להלן 9 טיפים מועילים בנוגע להפקת אירועים בטבע:
1. חשוב לבדוק האם ניתן לבצע תיחום והפרדה באזור האירוע, לשם מניעת כניסתם של עוברי אורח. חשוב לבחון כיצד ניתן לתחם את האזור בצורה חכמה כך שהאירוע שלכם יישאר אירוע פרטי למזומנים בלבד.
2. יש לברר האם אין שום מניעה לארגן אירוע קטן באזור הטבע המיועד, יש מקומות בטבע שנמצאים בפיקוח ואין הרשאה להפיק שם אירועים בטבע. אם עליכם להשיג אישור מהעירייה, עשו זאת.
3. מומלץ לבדוק אפשרות לבקש מהעירייה להגיע ולנקות את האזור לפני האירוע. ניתן תמיד לדווח לעירייה על אזור טבע הפתוח לשימוש הציבור אשר אינו מתוחזק כראוי, אך חשוב לעשות זאת כמה שבועות לפני מועד האירוע בכדי שהעירייה תספיק לבצע זאת.
4. חשוב לתכנן בקפידה כל פרט קטן במהלך תכנון האירוע. גם כאשר מפיקים את האירוע הקטן ביותר בטבע חשוב שהכול יהיה רשום ומוקפד אחרת אפשר בהחלט לשכוח עניינים לוגיסטיים חשובים.
5. אתם מבצעים את ארגון האירוע בעצמכם, אז יש לקחת מספר הצעות מחיר מספקים שונים. בשונה מתכנון אירוע באולם אירועים, בו האולם לרוב מציג לכם רשימה של ספקים שאתם צריכים לבחור מהם, באירוע בטבע הגמישות שלכם הרבה יותר גדולה. צרו קשר עם מספר ספקים, כמו חברות קייטרינג וחברות הגברה לאירועים בטבע, ובצעו השוואה מקיפה בין המחירים.
6. אירועים בטבע, ובמיוחד אירועים בשעות הצהריים בטבע, סובלים מבעיה של חוסר צל. אחד הטיפים הכי חשובים בתכנון אירועים בטבע הוא לדאוג לאוהלים או סוככים בכדי לא לתת לאורחים שלכם לסבול מהשמש היוקדת.
7. לאירועים בטבע הנערכים בשעות הלילה, חובה לדאוג למספיק תאורה. ברוב האזורים בטבע, ובמיוחד באזורים מבודדים, אין מספיק תאורה ציבורית שתאיר את מתחם האירוע בלילה. חשוב לדאוג להתקין תאורה מלאכותית במתחם האירוע.
8. אירועים מוצלחים בטבע הם לרוב אירועים עם נושא מרכזי שאחיד לכל אורכו. הסיבה לכך היא, שאירועים בטבע לרוב יכולים להרגיש מאוד מפוזרים בחלל הפתוח אלא אם יש נושא אחד שמאחד את כלל אזור החגיגה. 
9. תפריט בשרי מתאים מאוד לאירועים בטבע, לרבות תפריט עם מנות אסאדו. קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים בטבע מתאים במיוחד בגלל צורת ההגשה שלו, הגשה של נתח בשר גדול על גחלים. קייטרינג על האש מחמיא מאוד לתפאורה הטבעית באירוע, וגם מאוד קל לחלוקת מנות ואכילה בטבע. אם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם, מאוד מומלץ לפנות לחברת קייטרינג אסאדו.
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-